Co robimy

Prozdrowotne i funkcjonalne treningi w miejscu pracy

Naszym celem jest uświadamianie pozytywnego wpływu zdrowych nawyków żywieniowych na zdrowie fizyczne i psychiczne każdego z nas, szczególnie zaś osób, które większą część dnia spędzają przy biurku.  Wzrost aktywności i zmiana sposobu odżywiania wiążą się bezpośrednio ze zwiększoną aktywnością, podniesieniem efektywności w pracy i zwiększeniem komfortu życia.

Nasz program kierujemy do każdej firmy

Oferta GOFIT skierowana jest do firm, którym zależy na zdrowiu i dobrej kondycji pracowników. Jest to inwestycja, która bardzo szybko się zwraca. Przyczyna tego jest bardzo prosta. Jak pokazują badania, siedzący tryb życia prowadzi do pogorszenia stanu zdrowia fizycznego i psychicznego, to z kolei powoduje spadek wydajności pracownika, a w konsekwencji koszty związane z jego niedyspozycyjnością. Na szczęście jest prosty sposób, by zapobiec takim zdarzeniom. Jest to krótki, 30-minutowy trening w warunkach biurowych wykorzystujący w bezpieczny sposób niezbędną mobilizację całego ciała. Zajęcia nie wymagają dużej przestrzeni i są dostosowane do możliwości fizycznych pracowników.

Wychodzimy z inicjatywą

Wszystko po to aby skrócić, urozmaicić, przede wszystkim zaś uskutecznić czas spędzony za biurkiem. Dzięki regularnym ćwiczeniom jesteśmy w stanie zapobiegać negatywnym skutkom długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej, niwelować lub całkowicie eliminować negatywne wpływy.