Robert Kusiak

trener Robert Kusiak

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz instruktor kulturystyki z wieloletnim stażem pracy, od lat związany ze sportami siłowymi. Wiedzę i doświadczenie z zakresu treningu siłowego, suplementacji oraz dietetyki wykorzystuje w prowadzeniu indywidualnych treningów. Specjalizujący się głównie w treningach kulturystycznych, funkcjonalnych oraz wydolnościowych.

Prywatnie uprawia wspinaczkę skałkową, boks, pływanie, piłkę nożną oraz narciarstwo zjazdowe. Posiada specjalistyczną wiedzę treningową i przygotowawczą do tego rodzaju form sportu.

Jako trener pomaga ludziom spełniać ich marzenia, wskazując im odpowiednią drogę, ale uważa, że tylko samodyscyplina, ciężka praca i całkowite zaangażowanie pozwala osiągnąć zamierzony cel. Indywidualnie dopasowuje program ćwiczeń oraz układa dietę dla klienta, uwzględniając jego potrzeby i możliwości fizyczne, stan zdrowia oraz charakter.

Wspiera podopiecznych w osiąganiu perfekcyjnej sylwetki, w poprawie kondycji i sprawności fizycznej. Podejmuje też wyzwania w przypadku powrotu do zdrowia po ciężkiej kontuzji.